Philips Sonicare Diamond Clean szczoteczka soniczna

HX9382_04-D1P-global-001

KUP TERAZ

Sonicare® spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek. W szczoteczce do zębów SONICARE® zastosowano opatentowana technologie DFA (Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających.

SONIC W WODZIE

 • Nowości wprowadzone przez Sonicare w najnowszym modelu:
 • 5 trybów czyszczących, w tym 2 zupełnie nowe (White, Polish) i 3 znane z poprzednich modeli (Clean, Refresh, GumCare)
 • Całkowicie nowe końcówki (pasują również do szczoteczek FlexCare, EasyClean i HealthyWhite!), dzięki specjalnemu kształtowi równocześnie łagodne dla dziąseł i skutecznie usuwające nalot. Dodatkowo, wygięty lekko kształt nowych końcówek pozwala znacznie łatwiej sięgać do tylnych powierzchni zębów. Tak jak ProResults, nowe końcówki występują w 2 rozmiarach: małe dla dzieci i duże dla dorosłych.
  GŁÓWKA
 • Jeszcze większa skuteczność: wg. badań klinicznych już po tygodniu użytkowania w widoczny sposób redukuje odbarwienia,
  WYBIELANIE
 • a po dwóch tygodniach wyraźnie poprawia stan zdrowia dziąsełDZIĄSŁA
 • Nowa ładowarka pełniąca równocześnie rolę kubka do płukania ust – a przy tym wyglądająca dużo estetyczniej
  HX9382_04-IMS-pl_PL
 • Dodatkowa ładowarka podróżna USB, pozwalająca w podróży załadować szczoteczkę używając np. laptopa
  HX9382_04-D3P-global-001

OPIS SZCZOTECZKI:

Philips Sonicare DiamondClean to najnowsza z polecanej przez dentystów i uznawanej za najlepsze szczoteczki soniczne serii szczoteczek Sonicare, zawdzięczających swoją skuteczność zastosowanej technologii sonicznej, wykorzystującej tzw. dynamiczny przepływ płynu (DFA – Dynamic Fluid Action). Według badań klinicznych DiamondClean już po tygodniu regularnego użytkowania pozwala osiągnąć wyraźnie bielsze zęby, a po 2 tygodniach przynosi znaczną poprawę stanu zdrowia dziąseł.

Sonicare® spełnia cechy idealnej szczoteczki do zebów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek. W szczoteczce do zebów SONICARE® zastosowano opatentowana technologie DFA (Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwści dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających.

Dzięki temu szczotka dźwiękowa Sonicare® jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu powierzchni międzyzębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy poddziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej, biofilmu.

SONIC

Ponadto, na podstawie przeprowadzonych badań, stomatolodzy na całym świecie uznali Sonicare® za złoty standard w higienie jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty oraz aparaty ortodontyczne. Co więcej, większość profesjonalistów uważa stosowanie szczoteczki Sonicare® za gwarancje powodzenia leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.

Generator dzwięków wbudowany w głowicę szczoteczki Sonicare® emituje fale dźwiękowe. Fale te wprawiają w drgania włosie szczotki, rozchodzące się w płynie (woda, ślina, płyn w kieszonkach dziąsłowych) i wywołujące w nim powstanie chmury bąbelków, które oczyszczają mechanicznie miejsca niedostępne dla włókna szczotki.

sonic_technology_back

Sonicare® łączy w sobie zalety bardzo szybkiego szczotkowania (ruch wymiatający włosia wynosi 31.000 drgań na minute) oraz emisji fal dźwiękowych, które usuwają płytkę bakteryjną w trudno dostępnych miejscach.

Dodatkowo, szczoteczka została wyposażona w nowy, wydajniejszy litowo-jonowy akumulator, który pozwala przy normalnym użytkowaniu obyć się bez ładowania szczoteczki nawet przez 3 tygodnie – co jest szczególnie przydatne dla osób często podróżujących.

TRYBY DZIAŁANIA

Szczoteczka posiada 5 trybów działania (o różnej sile drgań) i pozwalające na łatwe dostosowanie pracy szczoteczki do różnych celów. Dostępne tryby to:

„Clean” – do zwykłego czyszczenia zębów
„White” – Tryb wybielający, dzięki zwiększonej sile drgań skutecznie usuwający nalot i odbarwienia

WYBIELANIE
„Polish” – Nowy tryb pracy „polerujący” zęby, nadając im piękny połysk.BIAŁY ZĄB
„GumCare” – specjalny tryb dla osób o wrażliwych lub chorych dziąsłach – pełne czyszczenie zębów połączone z delikatnym masażem linii dziąseł

DELIKATNE DZIĄSŁA
„Sensitive” – dla osób o wrażliwych zębach i dziąsłach, szczoteczka czyści delikatniej niż w trybie „Clean”

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

HX9382_04-A2P-global-001

– Szczoteczka – 1 szt

– Głowice wymienne – 2 szt (1 „mini” + 1 „standard”).

– Szklana ładowarka – 1 szt.

– Etui z wbudowaną ładowarką podróżną USB – 1 szt.

– Higieniczne kapturki ochronne na końcówki – 2 szt.

– kabel USB do ładowarki – 1 szt.

– kabel sieciowy do ładowarki – 1 szt.

– Dwuletnia gwarancja od polskiego dystrybutora

– Instrukcja w języku polskim

 

Model Sonicare jest też dostępny w wersji limitowanej Black, łącząc wszystkie funkcje szczoteczki Diamond Clean standard z nowoczesnym eleganckim designem wersji Black.  KUP TERAZ

sonicare-diamond-hx9332-04DiamondClean_B_3DiamondClean_B_1